strona główna

2022-03-19

Romeo i Julia

🎬 Prezentujemy zwiastun sztuki "Romeo i Julia",

przygotowany przez uczniów naszego liceum LO Pilecki.

Wkrótce zmontujemy całość z udziałem dużej liczby aktorów

i z napisami w języku polskim. Teraz zapraszamy do obejrzenia "zajawki".

Nawet jeśli ktoś nie włada angielskim, to i tak sceny zauroczenia sobą dwojga młodych na balu są dość czytelne. Także schadzka pod słynnym balkonem i potajemne pobłogosławienie związku przez ojca Laurentego nie potrzebuje wielkich tłumaczeń. Natomiast budzi zaskoczenie ostatnia scena, gdy Julia zażywa podany jej przez ojca Laurentego specyfik. Co prawda pada jak martwa, czyli zasypia (na 40 godzin!), co powinno uruchomić istną lawinę śmierci, ale tu zakończenie jest...jakieś inne! Zobaczcie sami 😊

 

https://www.youtube.com/watch?v=rjylkbf_M1I

Zobacz też inne aktualności