strona główna

2021-06-11

Kolonia w Wierzbowie

Kolonia w Wierzbowie!

Pierwszego dnia przywitała nas dobra pogoda i piękne widoki, jednak nie tylko się bawiliśmy, ale też i uczyliśmy. Udzielaliśmy pierwszej pomocy i ćwiczyliśmy kondycję, a to był dopiero początek.

Dzień drugi : od rana czekało na nas dużo ruchu. Na początek uczyliśmy się strzelać z łuku, a potem odbyliśmy fantastyczne walki gladiatorów. Dowiedzieliśmy się też, jak wytworzyć erupcje wulkanu i rozpalić ogień za pomocą nadmanganianu potasu. Na koniec czekała na nas gra terenowa, a wieczorem rowerki wodne. Pozdrawiamy z Mazur!

Trzeci dzień w Wierzbowie znów był pełen wspaniałych wrażeń. Czekały na nas piłkarzyki. Mogliśmy potrenować zdrową rywalizację, a do tego świetnie  się bawić. Przeprowadziliśmy także laserowy ostrzał wśród drzew i turlaliśmy dmuchane kule. Popołudnie spędziliśmy na rowerkach wodnych. Ten dzień minął pod znakiem pracy zespołowej. W grupie siła!

W drodze powrotnej z Zielonej Szkoły udaliśmy się na krótką wycieczkę do Wilczego Szańca. Poznaliśmy historię tamtejszych ruin i zwiedziliśmy pozostałości po bunkrach. To była wspaniała lekcja historii, którą zakończyliśmy nasz wyjazd. Pozostawiliśmy po sobie patyczek aby wrócić na Mazury za rok. 

Zobacz też inne aktualności