strona główna

2021-10-06

Dzień tabliczki mnożenia

W naszej szkole Dzień Tabliczki Mnożenia pozwolił uczniom klas siódmych wcielić się w rolę nauczyciela. Stanęliście na wysokości zadania co potwierdzili uczniowe klas młodszych 💪 Były gry, zabawy, milionerzy, matematyczne makao i specjalny pokaz Franka M , Franka B i Tymka z 7a w układaniu kostki rubika. Z racji dużego zainteresowania prędkością z jaka chłopcy układają kostkę, zadeklarowali chęć poprowadzenia zajęć podczas których nauczą chętne osoby potrzebnych algorytmów.

Może uda nam sie zorganizować konkurs układania kostki rubika na czas ? 🙂

Z dzisiejszych zajec narodziło sie dużo nowych pomysłów 🙂

Wypowiedzi uczniów wcielających sie w rolę nauczyciela :

„Fajnie, że miałem okazje być nauczycielem, było nawet śmiesznie „

„Byłem trochę zawstydzony ale było fajnie.”

„Było fajnie. Daję 7/10”

„Na początku się trochę przestraszyłem, ale po rozpoczęciu zabaw uznałem ze jest super! Fajne przeżycie”

„Było super. Przekonali sie ze będzie fajnie. Bardzo mi sie podoba pomysł nauczania układania kostki rubika”

Do zobaczenia na kolejnych zajęciach 🙂

Zobacz też inne aktualności