strona główna

2023-02-25

Drugi tydzień ferii

Drugi tydzień ferii zaczęliśmy muzycznie🎹🎤,najpierw zajęcia muzyczne o twórczości Fryderyka Chopina a potem wyjście do muzeum Cosmos 🎆🚀i na koniec wstąpiliśmy na gorącą czekoladę z bitą śmietaną ☕😀😘🥰 Było super 👍

Kolejny ciekawy dzień za nami🙂Najpierw zajęcia plastyczne pod tytułem ,,Każdy może być fryzjerem”. Sport to zdrowie - temat przewodni: ,,Przygoda na łyżwach”. Później wypiliśmy gorąca czekoladę na rozgrzanie po zimowym wysiłku☕ Po powrocie z lodowiska odbyły się warsztaty o współpracy.

Już od rana w naszym szkolnym sklepiku można było kupić buty niezwykłej urody, wejdą nawet na paluszek! Były też i artykuły spożywcze. Potem istne brewerie w sali zabaw Maciarenka, gdzie zawsze można się świetnie  bawić, a na deser warsztaty o przyjaźni. Na nudę nie było czasu!

Ostatni dzień zimowych ferii dobiegł już końca.

I chociaż dzisiaj nie było słońca,

to atmosfera u nas była gorąca.

Z radością Wam pokarzemy, co już dziś za nami i na krótką relację serdecznie zapraszamy. 😁

Dziś dzień teatru i sztuczek magicznych, dalekiej podróży i przygód licznych.

Byliśmy scenarzystami, animatorami i aktorami.

Wykorzystaliśmy światło i cień, aby podzielić się z Wami naszymi historiami.

Zachwyciliśmy się sztuczkami magika,

który bez problemu śmieci znikał 😉.

Utrwalił z nami kolory na odpadki pojemników i radości było przy tym bez liku.

Tak kończą się nasze feryjne wyprawy, zawsze pełne nowości, pomysłów i wspaniałej zabawy. 😁

Zobacz też inne aktualności