strona główna

2021-11-01

Bal Aniołków i Świętych

Bardzo udany wieczór 🙂 👍🤳💃

Na wczorajszym Balu Wszystkich Świętych było mnóstwo tańca, konkursów i radości: dzieci były siecią św. Piotra łowiącą ryby, wirowały w tańcu (także z rodzicami), mogły wykazać się wiedzą i zręcznością. Mamy wyczarowały stół z łakociami i napojami. Nawet najmniejsze maluszki dobrze się czuły wśród anielskiego grona.

Były także nagrody za przygotowane stroje świętych - w tym roku gościliśmy m.in. dwie Maryje, św. Józefa, św. Jana

Bosko

, jednego z Trzech Króli oraz piękne grono aniołków.

Już za 10 dni - w środę, 10 listopada, z okazji święta Niepodległości, zapraszamy także do domu Katolickiego (Marki, ul. Piłsudskiego 91), na wspólne śpiewanie żołnierskich piosenek, konkursy i zabawy.

Mile widziane stroje żołnierskie 🙂

Bilet wstępu: paczka ciasteczek i napój lub woda.

Serdecznie zapraszamy 🙂

Zobacz też inne aktualności