Przedszkole Niepubliczne

"Pod Muchomorkiem"
05-091 Ząbki, ul. Saperów 6

Jesteśmy Przedszkolem Niepublicznym realizującym zajęcia oparte o podstawę Programową MEN. Nasze przedszkole znajduje się z dala od szumu i hałasu ulicznego, jest czynne od 7.00 do 17.30 12 miesięcy w roku. Zapełniamy pełne wyżywienie uwzględniając diety. Posiadamy własny plac zabaw.

Skupiamy się na małych grupach co umożliwia nam bardzo dobra opiekę nad dziećmi i monitorowanie ich prawidłowego rozwoju. Miła atmosfera i kameralne grupy pozwalają na zachowanie indywidualnego podejścia do każdego wychowanka.

W cenie czesnego odbywają się zajęcia z j. angielskiego, rytmiki i logopedii grupowej. Bogaty wachlarz zajęć dodatkowych wspomaga prawidłowy rozwój dzieci zarówno pod względem fizycznym jak i poznawczym. W ciągu roku organizujemy częste wycieczki edukacyjne zarówno dłuższe jak i te krótsze. Raz w miesiącu odwiedzają nas różni artyści z warsztatami o tematyce teatralnej, przyrodniczej lub muzycznej.

Naszym priorytetem jest to aby każde dziecko w przedszkolu czuło się bezpieczne i szczęśliwe. Dużą uwagę przykładamy do tego, aby proces socjalizacji dziecka przebiegał w sposób prawidłowy. Przestrzegamy aby takie wartości jak przyjaźń, uczciwość i serdeczność gościły u nas każdego dnia. Nasza kadra to zespól doświadczonych pedagogów, dla których praca z dziećmi to przyjemność. Wychowawcy wspierają dzieci w ich procesie poznawczym oraz rozwijaniu ich samodzielności i kreatywności.

Gwarantujemy bardzo dobry start w procesie kształcenia i funkcjonowania dziecka w grupie rówieśniczej a zapewniają to zajęcia dydaktyczno wychowawcze oraz domowa atmosfera.

Wyślij wiadomość